שירותים - אנה אמיר - הבית ללוחמות

תוכנית הדגל של הבית ללוחמות

תכנית שנבנתה במיוחד למטופלות אנדומטריוזיס, במטרה ממוקדת ללמוד איך לנהל את הכאבים ולשפר את איכות החיים שלך כאשה המתמודדת עם אנדומטריוזיס.

נשים רבות מתמודדות עם כאב כרוני או כאבים מתפרצים, בייחוד כשמדובר באנדומטריוזיס. בגלל אופי הכאב במחלה שלנו, הוא פוגע בכל תחומי החיים, מוסיף המון מתח וחרדה ומוריד משמעותית את איכות החיים. בואי ללמוד איך לנהל את הכאבים שלך ולהפסיק לתת להם לנהל אותך ואת חיי היומיום שלך!

זוכרת את היום שבו סוף סוף הגעת למומחה אנדו שלך, אחרי שנים שהסתובבת עם כאבים שאף אחד לא נתן עליהם את הדעת ולא הצליח לאבחן, והוא סוף סוף העלה את החשד לאנדו? והשאלה הראשונה שעולה זה – איך אני חיה עם זה?

אתם בטח קרובי משפחה של אישה שמתמודדת עם אנדומטריוזיס, וכל מה שהמחלה מביאה איתה לחייה ולבית שלכם..אין לי ספק שההתמודדות לא פשוטה. גם לכם! כי אתם המעגל הראשוני התומך. אני מזמינה אתכם לקבל כלים להתמודדות וצמיחה מהמצב. 

בחיים שלנו יש אין ספור שאלות ולבטים ולפעמים אנחנו עדיין לא מוכנות לתהליך של ליווי ואימון. זה בסדר גמור! השירות הזה נוצר במיוחד לסיטואציה הזאת. סיטואציה שדורשת מענה מהיר. ייעוץ אקספרס.

התבשרת שאת צריכה לעבור ניתוח אנדומטריוזיס ויש לך ים שאלות שרצות בראש? מוכר לי מאוד!  תני לי ללוות אותך יד ביד. לענות על כל השאלות, להפיג חששות, לעבור את הניתוח ולהחלים ממנו בצורה הטובה ביותר! 

גלילה למעלה דילוג לתוכן