הכוונה וייעוץ לקרובי משפחה של לוחמות - אנה אמיר - הבית ללוחמות

מסלול לקרובי משפחה

המעגל הראשון שמחבק!

אם הגעתם לדף הזה, אז אתם בטח קרובי משפחה של מטופל או מטופלת שמתמודדים עם  מחלה או כאב כרוני.

אין לי ספק שההתמודדות לא פשוטה לכם. נכון? וזה מובן לגמרי! אתם המעגל הראשון שנותן מענה ומחבק ועוזר ומסיע ממקום למקום ונותן כתף ומקשיב ומכיל ואתם עוד כל כך הרבה דברים בשבילהם…

עם זאת – השאלה הראשונה שעולה לי בראש (גם כחולה כרונית וגם כאישה שיודעת מה עובר על הצד השני), מה איתכם? מי נותן לכם את כל מה שאתם נותנים לאישה שאותה אתם אוהבים? מי מחזק אתכם? מי מקשיב לקשיים שלכם? מי מלמד אתכם איך להגיב נכון או לתקשר נכון עם האישה שמולכם ביחס למצב שבו היא נמצאת? מי מרים אתכם ונותן לכם בטחון? מי מחזק אתכם להגיע להבנה שהחיים שלהם ושלכם לא נגמרו למרות המצב הבריאותי או המחלה הכרונית? 

יש מישהו כזה? אף אחד? זה בסדר! כי אתם לא לבד! כי כיום יש מליוני קרובי משפחה שמתמודדים עם אותם הדברים בדיוק שאתם מתמודדדים. 

יש לכם קצת הקלה שאתם לא לבד? עדיין לא?

אז אני אקל עליכם עוד הרבה, כי הגעתם למקום הנכון. נעים להכיר, שמי אנה אמיר ואני מאמנת בריאות. למעלה תוכלו לקרוא עוד עליי ולמטה תוכלו להבין איך אני יכולה להשתלב בחיים שלכם כמעגל הראשון שמחבק את האנשים היקרים ולתת לכם כלים להתחזק וללמוד ולגדול ובעיקר להמשיך לחיות לצד האישה או האדם האהובים שלכם.
כי מבחינתינו, גם אם אתם לא שומעים את זה מספיק – אתם הדבר החשוב לנו ביותר!

חיבוק אמא

מה הוא אימון בריאות לקרובי משפחה?

אימון בריאות לקרובי משפחה הוא בעצם אימון הבראה שמשלב כמה פרמטרים:

# כלים מעולם האימון.

# ההבנה העמוקה של – מה עובר על האדם הנמצא מולי מנסיון.

# נסיון רב של ליווי מטופלים וקרובי משפחה. 

# העובדה שכולם מתמודדים עם מצבים שונים בחיים. משלב הגילוי, דרך התמודדות עם נסיבות חיים חדשות, ההסתגלות, התקשורת החדשה, המצב הכלכלי החדש, המשברים החדשים, הדברים שלא נעים לשאול, החוסר וודאות מול הרופאים, האי התמצאות העמוקה במצב הבריאותי ועוד…

השלבים ומצבים השונים שכל בן ובת משפחה עוברים מרגע קבלת הבשורה ועד המצב שבו יש עלייה אמיתית באיכות החיים שלנו כקרובי משפחה וכאינדבידואל, יכולים לקחת מאיתנו משאבים מנטליים רבים ולפעמים אף לא נגיע לשם בגלל החוסר ידע איך להתמודד עם המצב החדש!

מנסיוני כמאמנת שמתמודדת עם מחלה כרונית, בעלת משפחה, מלווה קרובי משפחה כבר מספר שנים ובעצמי קרובת משפחה לחולים כרוניים – אני יכולה לכתוב בבטחון מלא שאתם לא צריכים להיות לבד בסיטואציה בה אתם נמצאים!

עם היד על הלב? פשוט, זה לא! זהו תהליך! 

ואני יכולה להעיד שהכלים שיש בידיי ואיתם אני מלווה ומאמנת כיום – העלו משמעותית את איכות החיים שלי ושל משפחתי ובזכותם אני יודעת כיום לנהל משברים שהמחלה מביאה איתה.

אני מתחייבת לאיכות החיים שלכם לצד האדם האהוב שלכם שמתמודדת עם מצב בריאותי כרוני! אתם לא לבד!

גלילה למעלה דילוג לתוכן